Plzeň Brno Praha Teplice Svitavy Český Krumlov Ostrava Blansko Uherské Hradiště Pardubice
Již brzy pro Vás spusítíme náš nový web

Objednávka
našich služeb
+420 543 423 102-8

Naše poloha na mapě

Kontakty

 

Adresa pro fakturaci:

WÄRME, spol. s r.o.
Grmelova 1
BRNO, 639 00

 

Ředitel společnosti

Vladimír Panák
GSM: +420 733 168 053
v.panak@warme.cz

 

 

Zaměstnanci

Obchodní oddělení

 


Alena Peterková Tel.: +420 543 423 103
GSM: +420 777 714 209
a.peterkova@warme.cz

Obchodní zástupce pro sortiment :

Armatury - topení, voda, plyn
Armatury - závitové, přírubové
Směšovací a zónové ventily MUT
Pojistné ventily WATTS MTR
Měřící a regulační technika
Pojistné ventily DUCO
Kompenzátory
Čerpací technika

Jindřich Houška

Tel.: +420 543 423 102
GSM: +420 777 562 162
j.nachazelova@warme.cz

Obchodní zástupce pro sortiment :

Měděný program - trubky, fitinky
Deskové radiátory STELRAD
PPR - rozvody
Podlahové vytápění
Podlahové konvektory
Vícevrstvé potrubí
Odpadní systém

Lukáš Ingr Tel.: +420 543 423 105
GSM: +420 777 714 202
l.ingr@warme.cz

Obchodní zástupce pro sortiment :

Elektrické a plynové spotřebiče,
Kotle
náhradní díly, příslušenství
Expanzní nádoby ZILMET
Koupelnová tělesa
Prostorové termostaty
Plynové hadice

Marek Pros

Tel.: +420 543 423 106
GSM: +420 777 714 200
sanita@warme.cz
m.pros@warme.cz

Obchodní zástupce pro sortiment :

Sanitární keramika
Sprchové zástěny a vaničky
Obklady
Předstěnové systémy WC - JOMO

Antonín Schovanec

Tel.: +420 543 423 107
GSM:+420 725 881 501
a.schovanec@warme.cz

Vypracování obchodních nabídek a sledování poptávkových akcí
Oldřich Pavlík

GSM:+420 774 714 770
o.pavlik@warme.cz

Obchodní zástupce
Josef Hanáček

GSM:+420 606 777 722
j.hanacek@warme.cz

Obchodní zástupce ( Zlínský kraj  )
Renata Grznárová Tel.: +420 543 223 003
r.grznarova@warme.cz
Fakturace

Reklamace
Silvie Neugebauerová Tel.:+420 543 223 003
s.neugebauerova@warme.cz
Fakturace
Irena Jamborová

Tel.:+420 543 223 003
i.jamborova@warme.cz

Fakturace
Jana Haraštová GSM:+420 774 714 769 Správkyně areálu

 

Pobočka Praha

Josef Stříbrský

Tel.: +420 272660707
GSM: +420 774 614 212
praha@warme.cz

Zodpovědný vedoucí

 

Pobočka Teplice

Jana Vyskočilová

Tel.: +420 417 539 711
GSM:+420 777 714 203
teplice@warme.cz

Zodpovědná vedoucí

 

Pobočka Svitavy

  Tel.: +420 461 530 025
GSM:+420 777 714 230
svitavy@warme.cz
Zodpovědná vedoucí

Pobočka Ostrava

Alena Měkynová

Tel.: +420 596 718 925
GSM:+420 774 714 716
ostrava@warme.cz

Zodpovědná vedoucí

 

Pobočka Uherské Hradiště

Radomír Vlk

Tel.: +420 572 542 122
GSM:+420 606 777 760
uherske.hradiste@warme.cz

Zodpovědný vedoucí

Pobočka Pardubice

Alena Staňková

Tel.: +420 466 636 133
GSM:+420 725 846 061
pardubice@warme.cz

Zodpovědná vedoucí

 

Pobočka Blansko

Milan Šustek

Tel.: +420 516 416 414
GSM:+420 606 080 920
blansko@warme.cz

Zodpovědný vedoucí

Pobočka Plzeň

  Tel.:+420 377 460 021
GSM:+420 774 714 763
plzen@warme.cz
Zodpovědný vedoucí

Centrála Brno

Vedení



Tibor Grznár

Tel.: +420 543 423 101
GSM: +420 777 714 206
t.grznar@warme.cz

Ředitel pro velkoobchod
Iveta Kršková

Tel.: +420 543 223 001
GSM: +420 777 714 760
info@warme.cz
i.krskova@warme.cz

Manager Provozu
Hana Vavrušová

Tel.: +420 543 223 002
h.vavrusova@warme.cz

Ekonomická agenda

Eliška Černá

Tel.: +420 543 223 002
GSM: +420 774 714 766
e.cerna@warme.cz

Hlavní účetní
Petra Vaníková

Tel.: +420 543 220 227
GSM: +420 727 940 767
p.vanikova@warme.cz

Specialista controllingu

Jak se k nám dostanete: